Strona główna » Zwroty

Zwroty

W celu ułatwienia zwrotów w naszym sklepie wprowadziliśmy elektroniczny system zwrotów, który dostępny jest w Panelu klienta - historia zamówień. Link do szczegółów zamówienia otrzymujesz też w wiadomości email podczas złożenia zamówienia jak i na każdym etapie jego realizacji.Na samym dole strony znajdziesz możliwość zgłoszenia reklamacji lub zwrotu:
 
 
Wybieramy : Zwróć produkty. Na kolejnej stronie wprowadzamy wszystkie niezbędne dane wraz z nr konta do zwrotu włącznie. Zaznacz też, które produkty  chcesz do nas zwrócić.

 
Istnieje możliwość zlecenia nam odbioru przesyłki przez nasz sklep. Wystarczy nas o tym powiadomić w sekcji: Uwagi do zwracanych produktów. Ważne !! niezależne czy będziesz nam zlecał zwrot czy będziesz wysyłał go we własnym zakresie, prosimy byś poczekał na kontakt z naszym pracownikiem, by ustalić, na który magazyn ma nastąpić odesłanie zwracanego towaru. Da to Tobie gwarancje, że zwrócony towar wróci do nas szybko, a do Ciebie beż żadnej niepotrzebnej zwłoki Twoje pieniądze. 


Po wysłaniu do nas zlecenia zwrotu, poczekaj aż nasz Pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia wszystkich niezbędnych szczegółów, by proces zwrotu został przeprowadzony szybko, co finalnie zapewni Tobie najszybszy zwrot zwracanych nam produktów, a Tobie Twoich pieniędzy.

W razie pytań, prosimy o kontakt

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu